Atklāj Latviju no jauna un ceļo droši!

Vai arī tu esi izslāpis pēc ceļošanas? Līdz ar Baltijas valstu robežu atvēršanu un ierobežojumu atvieglošanu gaidāma daudz aktīvāka tūristu plūsma Latvijā.

Lai mazinātu drūzmēšanos populārākajos tūrisma galamērķos, aicinām paplašināt redzesloku un Latvijas apceļošanā līdzšinējos populārākos apskates objektus papildināt ar mazāk zināmām takām, lauku un amatnieku sētām, dižkokiem un citām apskates vietām. Latvijā ir daudz neatklāta un neiepazīta!

Kas jāņem vērā, apceļojot Latviju? 

Pandēmija nav beigusies. Joprojām obligāts priekšnoteikums ierobežojumu mazināšanai ir visu fiziskās distancēšanās un epidemioloģisko drošības pasākumu stingra ievērošana ne tikai ikdienā, bet arī tūrisma braucienos un pārgājienos.

  • Esi atbildīgs – ievēro 2 metru distanci!
  • Esi piesardzīgs – ievēro higiēnu! Centies lieki nepieskarties koplietošanas virsmām un lieto roku dezinfekcijas līdzekli.
  • Esi līdzatbildīgs – nedrūzmējies! Neuzturies telpās, kur ir vairāk par 25 cilvēkiem.
  • Ievēro drošības norādes tūrisma objektā.
  • Pastaigu takās jāievēro vienvirziena kustības princips.
  • Rūpīgi izvērtē galamērķi un laiku. Izvēlies mazāk zināmus tūrisma objektus vai mazāk populāru diennakts laiku. Aplūko populārākos laikus Google.lv.
  • Aicinām rezervēt biļetes internetā, ja ir tāda iespēja!

Atklāj jaunas vietas savā dzimtajā pusē vai citā novadā: Latvija ir bagāta ar pietiekami daudzām skaistām un interesantām vietām, lai pasargātu sevi un līdzcilvēkus un nedrūzmētos uz kādas populāras laipas vai muzeja telpās.

Izmēģini Latvia.travel maršruta plānotāju un izvairies no cilvēku pārpildītiem galamērķiem šeit: https://www.latvia.travel/trip-planner!

Ja noteikti vēlies paviesoties kādā no populārākajiem tūrisma objektiem vai apskates vietām, izvēlies diennakts laiku, kad tajā uzturas mazāk apmeklētāju.

#AtklājLatvijuDroši