Brīvdienu māja “Mežvidi”

“Mežvidi” atrodas sakoptā teritorijā ar dārzu, pie Riežupes, dabas tuvumā. Apkārtnē ir dīķi un ezers, takas pastaigām, peldvieta, ugunskura un grila vietas, nojumes ar āra kamīnu. Iespējams makšķerēt karpas un līdakas, braukt ar laivu un SUPiem. Viesiem pieejami arī skriešanas un velo trenažieri, galda teniss, basketbola grozs un cits ekipējums aktīvai atpūtai. Viesi var nakšņot elegantos numuros. Pieejama arī pirts un burbuļu vanna.

  • Aptuveni 140 m² liels apartaments 6 personām, ar 3 guļamistabām, 3 wc un 3 dušām, pilnībā aprīkotu virtuvi (ledusskapis, plīts, krāsns, trauku mazgājamā mašīna) un kamīntelpu, ar bibliotēku un verandu, cena vasaras sezonā (15.maijs – 15.septembris) 150 eiro dienā.
  • 4 (+1) personām domāts apartaments ar 2 wc, dušu un vannu, pilnībā aprīkotu virtuvi, cena vasaras sezonā 120 eiro dienā.
  • Atsevišķs apartaments 4 personām, ar pilnībā aprīkotu virtuvi ir 2 wc, duša un vanna. Cena vasaras sezonā 150 eiro dienā.
  • Divvietīgs “Jaunlaulāto” apartaments ar atsevišķu ieeju, bibliotēkas telpu ar kamīnu, TV, balkonu, izeju uz terasi. Cena 280 eiro dienā.

KONTAKTI:

Adrese: “Mežvidi”, Kabiles pagasts
Tālrunis: (+371) 29221553
E-pasts: [email protected]

Cena: no 120 EUR
Vietu skaits: 6 un 5 un 4