Kabiles muižas vīna darītava

Kabiles muižas vīna darītava atrodas muižas kungu mājas velvētajos pagrabos, kuros vīns glabājies jau 18. gadsimtā. Šeit ražotie dzērieni apvieno senas leģendas, tradicionālas vīna darīšanas tehnikas un mūsdienīgas garšas. Dzirkstošie vīni un sidri darīti no zemnieku saimniecībā Kurzemes pusē audzētiem un pašu rokām lasītiem augļiem un ogām. Augļu smalcināšanā un sulas spiešanā tiek izmantotas tikai mehāniskas metodes.

Sidra darīšana ir 100% roku darbs.

Kabiles muiža piedāvā dāžada veida sidrus – Bumbieris, cidoniju dzirkstošais vīns “#5” un vasarīgi atspirdzinošais “Yes Yes”, viegli baudāmais rozā rabarberu dzirkstošais vīns “Rosé”, klasiskais ābolu sidrs “Balts” un “Classic”, Sārtais plūškoka ziedu un ogu sidrs “Suitu”.

Aukstākā laikā sasildīs vīna darītavas Karstvīns un Karstsidrs kā arī īpāsais “Z”, kurš tā vien ļaus sagaršot Ziemassvētkus. Ziemas buķeti papildina arī dzirkstošs upeņu un ingvera Ziemeļu sidrs “Nordic”.

Degustāciju papildinās skaistās Kabiles muižas apskate.

Kabiles muižas vīna darītavs piedāvājums regulāri tiek papildināts ar interesantiem un baudāmiem jaunumiem. Vīni nopērkami arī Kuldīgas novada mājražotāju veikaliņā “Kuldīgas labumi”, Pilsētas laukumā 7A, Kuldīgā.

Kontakti

“Kabiles pils”, Kabiles pagasts, Kuldīgas novads
(+371) 26182289; 28380477
kabilewinery.lv
FB: Kabilesmuiza

Darba laiks

Maijs – oktobris
Iepriekš piesakoties

Cenas

10 EUR/personai
(minimālais apmkelētāju skaits – 5)

Saistītie objekti