Aktīvā atpūta Kuldīgas novadā

Jūnijs 19, 2023

Meži, purvi, stāvas gravas, upes, ezeri, savvaļas pļavas un apstrādāti lauki, mazi ciemi un mazpilsētas iekļauti maršrutos, kuros doties Kuldīgas, Alsungas un Skrundas apkārtē ar kājām, velo vai laivām.
Maršruti pieejami šeit un digtāli noskenējot QR kodus iespējams iegūt maršutus telefonā gpx formātā.

Garāko distanču gājējiem vai velo braucējiem ir lieliska iespēja doties marķētos pārgājienos pa Mežtaka maršrutiem, kuri vijas cauri Lietuvai, Latvijai un Igaunijai, tā skaitā arī Kuldīgas pilsētai un novadam.
Maršruti un informācija par maršrutiem pieejama šeit.

Kuldīgas novadā ir ne tikai skaistas takas un upes, bet arī ezeri, kur iekārtoti kempingi un atpūtas vietas visdažādākajai audiorijai.
Daudz un dažādu atpūtas vietu, peldvietas, kempingus iespējams atrast pie Usmas ezera, kur sev tīkamo atradīs gan ģimenes ar bērniem, gan makšķernieki vai aktīvās atpūtas piekritēji. Mierīgākai atpūtai aicinām doties pie Zvirgzdas ezera, kur baudīt brīnišķīgu atmosfēru un mieru kempingā Ezermaļi un Ķīši.

Veldzēties no vasaras svelmes iespējams Kuldīgas galvenajā peldvietā Ventā (Mārtiņsalā), kā arī šogad pavisam jauna, labiekārtota peldvieta izveidota vien pāris kilometrus no Kuldīgas, Padurē – Padures dīķī.

 

 

Saistītie jaunumi