Mākslas Akadēmijas studentu darbu izstāde Adatu fabrikā

Norises laiks
20. Marts - 30. Jūnijs
Norises vieta
Adatu fabrika, Kalpaka iela 4, Kuldīga

Līdz 30. jūnijam Adatu fabrikā būs skatāma izstāde, kurā apkopoti LMA maģistrantu darbi, kas radušies pēdējo gadu laikā un aktualizē vairākas aktuālas tēmas. Šajā izstādē jūs varēsiet redzēt plašu tehniku izmantošanu, kas ļauj izprast un izpētīt mūsu pasauli no dažādām perspektīvām.

Dažos darbos izmanto glezniecību un skulptūru, lai atklātu mūsu attiecības ar dabu, sabiedrību, sevi. Šajos darbos ir izmantotas dažādas tehnikas, piemēram, ogle, eļļas krāsas un laka, lai radītu darbus, kas parāda cilvēka ietekmi uz apkārt esošām lietām.

Citos darbos Jūs varēsiet apskatīt mākslu, kas pievēršas body positive tematikai. Šie darbi parāda skaistumu un cieņu pret dažādām ķermeņa formām un izmēriem, kā arī atbalsta pašapziņu un pašcieņu neatkarīgi no izskata.

Šie darbi ir svarīgi, jo tie sniedz atbalstu un izpratni cilvēkiem ar dažādiem ķermeņa izmēriem un formām. Tāpat tie arī izceļ, ka katrs cilvēks ir unikāls un skaists savā veidā.

Šī izstāde ir iespēja redzēt, kā māksla var sniegt dažādas perspektīvas uz mūsu pasauli un aktualizēt tēmas, izmantojot plašu tehniku klāstu.

Izstādē piedalās: Jūlija Šilova, Jeļizaveta Hmeļova, Alise Builevica, Madara Kvēpa, Ieva Stalšene, Marta Veinberga
Izstādes kurators: Raimonds Kalējs

Izstādi iespējams apskatīt darba dienās, iepriekš vienojoties par apmeklējuma laiku. Tālr. 29638612, e-pasts: [email protected]
Foto: Artis Gustovskis