“Mazā meža” ekspedīcija bērniem un jauniešiem

Norises laiks
2. Oktobris 11:00
Ieejas maksa
12 €
Norises vieta
Veckuldīgas pilskalns

Šī gada 2. oktobrī laiks jūsu atvasītēm, vecumā no 8 līdz 14 gadiem, doties piedzīvojumu un jaunatklājumu pilnā pārgājienā – Mazā Meža ekspedīcija kopā ar Dabas entuziastu Helmutu no Domas Dabā!
Tevi sagaida aizraujošs apvidus pārgājiens, meklējot īpašas Meža vietas!
Ekspedīcijas laikā būs jāizlien brikšņi, krūmi un jāpārvar citi dabiskie šķēršļi. Būs iespēja uzbūvēt Meža namiņu ekspedīcijas vadītāja uzraudzībā tā, lai Mežam nenodarītu pāri, kā arī piedalīties citās izzinošās atrakcijās un pat cept gardas vafeles Meža vidū!

“Man ir svarīgi visos manis veidotajos notikumos rast arī papildus pievienoto vērtību. Dodoties Dabā ir īpaši svarīgi neatstāt aiz sevis pēdas, jo arī nenokopta ugunskura vieta ir cilvēka atstāta pēda. Uzskatu, ka vārdi Daba un Mežs būtu vienmēr jāraksta ar lielo burtu. ”
– Helmuts, ”Domas Dabā”

– Pārgājienā mērojamā distance: +/- 8 km,
– Maršruts: apļveida,
– Pārgājiena sākums plkst. 11:00 stāvlaukumā pie Veckuldīgas pilskalna,
– Ilgums: ~ 8 h,
– Dalības maksa: 12,- EUR / pers.,
– Par pusdienu kārbiņu, uzkodām, dzeramo ūdeni un / vai tēju, kā arī par laikapstākļiem piemērotu apģērbu, jāparūpējas pašiem (vafeļu cepšana iekļauta dalības maksā),
– Dalībnieku skaits ir ierobežots un dalība pārgājienā ir ar iepriekšēju pieteikšanos, tāpēc aicinām aizpildīt šo pieteikuma anketu jūsu atvasītes dalībai pārgājienā:
Pieteikuma anketa

Plašāka informācija pa tālruni +371 29 334 403 vai Kuldīgas novada tūrisma attīstības centrā, Baznīcas ielā 5, Kuldīgā.
Ar Domas Dabā iespējams iepazīties Facebook, Instagram un YouTube platformās.

Organizē Visit Kuldiga sadarbībā ar Domas Dabā