Restorāns “Bangert’s”

Restorāns “Bangert’s” atrodas īpaši romantiskā vecpilsētas vietā – Ventas krastā. No restorāna logiem paveras skats uz diviem ievērojamākajiem objektiem Kuldīgā – Ventas rumbu un seno ķieģeļu tiltu ar septiņām velvēm, kuru brauc aplūkot tūristi no visas pasaules. Jaunais un talantīgais šefpavārs Aigars Sīlis spēj uzburt uz šķīvja īpašu garšu buķeti un vizuālu pārsteigumu, apvienojot Latvijas produktus ar Eiropas virtuves noslēpumiem. “Bangertā” var nobaudīt vairākus ekskluzīvus vietējos produktus – strausu gaļu, foreli un brieža gaļu. Garšīgi, sātīgi, veselīgi, mūsdienīgi. Restorānā regulāri uzstājas dažādi populāri mūziķi, dodot iespēju klientiem baudīt gan ēdienu, gan labu mūziku.
Restorāns 2019.gadā ierindojies 26.vietā starp labākajiem restorāniem Latvijā, kā arī restorāna šefpavārs izpelnījies atzinību gan Latvijā, gan ārzemēs.

ATVĒRTS:

Vasaras sezonā:
P. – C., Sv. 12:00 – 22:00
Pk. – S. 12:00 – 23:00

Ziemas sezonā:
P. – C., Sv. 12:00 – 21:00
Pk. – S. 12:00 – 22:00

KONTAKTI:

Adrese: Pils iela 1, Kuldīga
Tālrunis: (+371) 29125228
bangerts.lv
FB: bangerts

Vietu skaits: 88 + 75 terasēs

bērnu ēdienkarte dabas pārgājiens Eiropas virtuve grila ēdieni kafija konditoreja kūkas latviski ēdieni lauku virtuve līdzi ņemšanai maršruti mājdzīvniekiem draudzīgs pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem piegāde uz mājām saldējums suši terase uzkodas velo maršruts veģetārie ēdieni vietējie produkti Āzijas ēdieni