Roberta Hercberga apartamenti

Eleganti iekārtotas apartamenta istabas gaida viesus uzņēmēja Roberta Hercberga 1913. gada celtajā namā, pašā Kuldīgas vecpilsētas sirdī! No naktsmītnes logiem paveras burvīgs skats uz vecpilsētas namu sarkano dakstiņu jumtiem un šaurajām ieliņām. Apartamentu tuvumā ir tādas iecienītas apskates vietas kā Sv. Annas baznīca, Kurzemes kultūras mantojuma centrs Kūrava, Mākslinieku rezidences mākslas galerija, Kuldīgas vecais Rātsnams, Svētā trīsvienības katoļu baznīca, Kuldīgas vēsturiskais centrs, ķieģeļu tilts un Ventas rumba. Veikaliņi, kafejnīcas, restorāni, muzejs atrodas te pat ap stūri. Pilsētā ir arī vairāki iekopti parki, kas atrodas apartamentu tuvumā.
Piedāvājam īstermiņā izīrēt divus apartamentu dzīvokļus. Viens apartaments – divu guļamistabu dzīvoklis IEDVESMA ar četrām vienguļamām gultām un vienu divguļamo gultu; Otrs apartaments – divu guļamistabu Luksusa dzīvoklis TORNIS ar vienu vienvietīgu gultu un divām divvietīgām gultām.
Dzīvokļos ir ēdamzona un aprīkota virtuves zona ar elektrisko plītiņu, ledusskapi, ūdens vārāmo krūzi, traukiem, tosteri. Kā arī katrā dzīvoklī ir iekārtota privāta vannas istaba ar dušu. Viesiem pieejama bezmaksas autostāvvieta, WiFi ar neierobežotu limitu.

Vēsturiskā nama šarmantie un gaumīgi iekārtotie dzīvokļi ir brīnišķīga vieta, kur ģimenēm ar bērniem vai draugu kompānijām satikties, atpūsties no ikdienas steigas vai svinēt kādus īpašus svētkus! Šī var būt arī brīnišķīga vieta radošiem un mūsdienīgiem cilvēkiem, kur iespējams apvienot atpūtu ar darbu strādājot attālināti. Šajā pašā ēkā atrodas METRO CoworkingKuldiga, kur iepriekš piesakot var rezervēt telpas darbam, biznesa tikšanās sarunām klātienē vai tiešsaistē.

Tuvākā lidosta ir Liepājas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 82 km attālumā no naktsmītnes. Līdz Rīgas starptautiskai lidostai – 140km (brauciens ar mašīnu līdz 2 stundas). Viesiem par maksu tiek piedāvāti lidostas transfera pakalpojumi.

KONTAKTI:

Adrese: Liepājas iela 8-12, Kuldīga
Tālrunis: (+371) 22810631
E-pasts: metro.kuldiga@gmail.com
FB: RobertaHercbergaApartamenti

Cena: no 65 EUR
Vietu skaits: 11