Atpūtas komplekss “Polīši”

Atpūtas komplekss “Polīši” atrodas skaistā, klusā vietā Rumbas pagastā 4 km no Kuldīgas centra – plašā teritorijā ar dīķiem, pļavām, birzīm un mežu uzņemot viesus gan brīvdienu mājā, gan piedāvājot treilera novietnes un telšu vietas.

Brīvdienu mājā ērti jutīsies ģimene vai draugu kompānija līdz 8 personām. Mājas 1. stāvā ir plaša dzīvojamā telpa ar kamīnu un virtuvi, kurā ir viss vajadzīgais maltītes gatavošanai, ar malku kurināma pirts, ērta ģērbtuve un dušas. Mājas terase ir pie paša dīķa, ļaujot pēc pirts izbaudīt veldzējošu peldi. Ēkas 2. stāvā ir 3 guļamistabas, no tām paveras romantiski skati uz bērzu birzīm, dīķiem un pļavām.

Ceļotājiem, atpūtniekiem, kuri izvēlas nakšņošanu brīvā dabā, pieejamas iekārtotas telšu vietas ar ugunskuriem, soliem, galdiem. Viesu ērtībām tiek piedāvāts servisa namiņš ar dušu/tualešu telpām, virtuvi. Namiņa 2. stāvā ir arī 4-vietīga guļamistaba.

Autotūristu rīcībā ir labiekārtots ceļojumu automašīnu-treileru laukums ar 4 elektrības pieslēguma vietām.

Ikviens varēs atrast sev patīkamu izklaidi – makšķerēšanu dīķos, pastaigas pa dabas taku, dabiskajām pļavām, sportošanu volejbola, futbola laukumos, vizināšanos ar laivām, peldēšanu vai laisku atpūtu, baudot klusumu un putnu dziesmas.

“Polīšu” īpašā pievienotā vērtība ir brīvdabas baznīca “Bētele”, gleznainā, senu ozolu birzī. Tajā viesi var nodoties klusām meditācijām un lūgšanām.

Auto stāvvieta
Mājdzīvniekiem draudzīgs
Pirts
Kontakti

Rumbas pagasts, Kuldīgas novads
(+371) 28346862
FB: Polisi

Cenas

Brīvdienu māja no 80 EUR
Četrvietīga istabiņa namiņā no 40 EUR
Telts vieta 5 EUR/personai
Treilera novietne 20 EUR
Pirts no 50 EUR
Makšķerēšana 15 EUR/personai

Saistītie objekti

a