Padures muiža

Padures muiža – tas ir piedzīvojums un iespēja iegremdēties Latvijas vēsturē un kultūrā. Tādēļ, ja meklējat ideālu vietu romantikai un radošumam, Padures muiža ir ceļojuma galamērķis, kas jums sniegs neaizmirstamus iespaidus. Izbaudiet vēsturi, mākslu un romantiku Padures muižā, un jums būs neaizmirstamas atmiņas, kas paliks ar jums uz visiem laikiem.

Padures muižas kungu māja ir būvēta klasicisma stilā ap 1840. gadu. Tajā ir saglabājušies gleznojumi uz sienām gandrīz visās muižas istabās, visas durvis un logi, astoņas krāsnis, kāpnes un koka grīdas. Padures muižas kungu māja nekad nav piedzīvojusi lielas pārbūves. Tā kā līdz mūsdienām tā saglabājusies oriģinālajā veidolā ar ļoti lielu sākotnējo detaļu un interjera apdaru īpatsvaru, ēka uzskatāma par unikālu 19. gadsimta 2. ceturkšņa būvmākslas paraugu Latvijas mērogā. Ēkas arhitektonisko vērtību vairo arī 19. gadsimta 2. puses un 20. gadsimta sākuma interjeru apdares.

Muižu aptver divus hektārus liels vēsturiskais parks ar simtu astoņdesmit gadus vecu liepu aleju un romantisku puķu vāzi.

Piedāvājam visas muižas nomu līdz sešām personām. Cenas sākot no 150 eiro, atkarībā no sezonas un pieprasījuma. Kopumā muižā varam izmitināt līdz 30 cilvēkiem. Esam arī draudzīgi pret mājdzīvniekiem.

Muižā ir pilnībā aprīkota virtuve. Visi nepieciešamie trauki un galda piederumi. Grila aprīkojums un čuguna katli, kā arī trijkājis. Viesi var izmantot privāto parku. Trīs minūšu attālumā ir publiskā peldvieta un labiekārtots bērnu laukumiņš.

Airbnb Padures manor

Auto stāvvieta
Kontakti

Padure, Kuldīgas novads
(+371) 29640028
paduremanor.com

FB: Paduresmuiza

IG: Paduresmuiza

Cenas

Līdz 6 personām 150 EUR par nakti.

Saistītie objekti

a