Atpūtas komplekss “Usmas Meķi”

Usmas Meķi piedāvā izbaudīt neaizmirstamu atpūtu uz ezera ar Wakebordu, Ūdensslēpēm, Ūdens pūšļiem, SUP dēļiem un ne tikai.

Atpūtas komplekss piedāvā izbraucienus ar ūdens pūsli aiz kutera, ar trīs dažādu veidu pūšļiem katra gaumei. Ūdens pūsļi ir paredzēti gan ekstrēmu izbraukumu cienītājiem, gan mierīgiem izbraucieniem. Mierīgos izbraucienus ir ļoti iecienījuši bērni un gados pieredzējušāki atpūtnieki.

Piedāvājam izmēģināt veikbordu aiz kutera, kurš ir aprīkots ar veikborda torni, kā arī kārtīgi izslēpoties aiz kutera pa Usmas ezeru. Visiem atpūtniekiem tiek nodrošinātas apmācības par konkrēto aktivitāti, pirms došanās ūdenī. Kad tiek izmantotas ūdens atrakcijas, kuterī ir 6 vietas, lai draugi var atbalstīt, iemūžināt un ķert kolosālas sajūtas metot līkločus ar kuteri pa Usmas ezeru.

Atpūtas kompleksā ir pieejama ūdens motocikla noma, kā arī trīs vietīgs Sea-Doo Bombardier, kas dāvās Jums neaizmirstamus mirkļus.

Atpūtas kompleksā ir iekārtots publiski pieejams pludmales volejbola laukums, kurš ir aprīkots ar pludmales smiltīm, profesionālu volejbola tīklu un laukums ir nolentots, kā arī basketbola laukums ar vienu grozu un bruģētu segumu.

Usmas Meķos ir iespējams iznomāt 2 SUP dēļus. Ar SUP dēli Jūs varēsiet pārbaudīt savu līdzsvara izjūtu, mācoties supot, vai vienkārši sauļoties uz tā un baudot Usmas ezera burvību.

Atpūtniekiem pieejami arī katamarāni. Katamarāns ir drošs ūdens peldlīdzeklis, kas stabili turas uz ūdens, ir viegli minams un stūrējams. Katamarānam ir klājs uz kura var ērti novietot līdzpaņemtās mantas. Katamarāni ir četrvietīgi- gan ar slidkalniņu, gan bez. Izbraucienus ar katamarāniem ir ļoti iecienījuši bērni. Īrējot katamārānu, Jums līdzi nāks glābšanas vestes, kas ļaus būt vēl drošākiem uz ūdens, un bez raizēm baudīt ūdens izklaides uz ezera, pat atrodoties patālāk no ezera krasta.

Tiem, kuri vēlas vairāk baudīt ezera burvību un atpūsties, ir iespēja doties izzinošā ekskursijā. Ekskursijas laikā Jūs iepazīstinās ar Usmas ezerā esošajām salām, dabas rezervātu, jahtu klubu un nezūdošo Usmas ezera burvību.

Izbraucieniem pa ezeru, tiek piedāvātas arī pilnībā aprīkotas airējamas laivas.
Kempingā ir pieejama arī dažādu veidu velosipēdu noma. 100m aiz kempinga vārtiem sākas speciāli ierīkots velo maŗšruts apkārt Usmas ezeram.

Kontakti

Rendas pagasts, Kuldīgas novads
(+371)29166276
usmasmeki.lv
FB: usmasmeki

Cenas

Naktsmītnes no 45 EUR
Velosipēdu noma 2 EUR/h
Laivu noma 3 EUR/h
SUP dēļi no 5 EUR/h
Katamarāni no 5 EUR/h
Ūdens motocikls 90 EUR/h
Wakebords, Ūdensslēpes, Ūdens pūšļi 90 EUR/h
Kutera noma 90 EUR/h

Saistītie objekti

a