Sup Kuldīga aicina izbaudīt skaistu un nesteidzīgu braucienu ar SUP dēli, piepūšamo pūsli vai piepūšamu divvietīgu kajaku pa gleznaino Ventas upi, kas plūst cauri romantiskajai Kuldīgas pilsētai.

Nomai piedāvātie MOAI SUP dēļi būs piemēroti gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem SUP mīļotājiem. Šie dēļi ir viegli un ātri piepūšami, kā arī ļoti parocīgi transportēšanai. Komplektā ir parocīga mugursoma, kurā ir viss nepieciešamais dēļa sagatavošanai.

Ventas upe ir ļoti pateicīga SUPošanai, tā ir rāma un mierīga, protams, nedaudz asāku izjūtu cienītāji var atrast izaicinājumu arī sev.

Nesteidzīgākai atpūtai tiek piedāvāti piepūšamie pūšļi, ar kuriem vēl vairāk izbaudīt lēno Ventas plūdumu jautrā kompānijā. Līdzi nāk neliels airis vieglākai pūšļa kontrolei.

Dubultas piedzīvojumam pieejams arī piepūšams divvietīgs kajaks, ar kuru doties piedzīvojumos arī pa citām straujākām upēm.

Tiek piedāvāta iespēja ar  izīrēto inventāru doties uz kādu sev iemīļotu vietu – jūru, ezeru vai upi. Piedāvājam arī transportēšanas pakalpojumu.

Kontakti

Vienības iela, Kuldīga
(+371) 20010677
FB: sup.kuldiga

Darba laiks

Maijs – oktobris
iepriekš piesakoties

Saistītie objekti