Alus darītava “Duna brewery”

Duna ir neatkarīga, mazā alus darītava Kuldīgā, ko radījuši alus un garšu profesionāļi. Tā apvieno senas zināšanas alus brūvēšanā ar pieredzi dažādu mūsdienu garšu veidošanā, izmantojot augstvērtīgas izejvielas, meistarību receptēs un jaunu skatījumu uz alus tradīciju.

Apmeklējot alus darītavu, uz vietas iespējams iegādāties un nodegustēt dažāda veida alus, kā arī apskatīt un uzzināt par alus darīšanas procesu. Pati ražotne ir atvērta tipa telpā kopā ar veikaliņu, līdz ar to apskatāma ikvienam apmeklētājam.

Alus darītavā top dažādu veidu ali, līdz ar to katrs šeit atradīs ko savai gaumei. Piedāvājumā ir gan sabalansēti un pilnmiesīgi Lager ali, gan viegli un atspirdzinoši Eili, gan labi līdzsvaroti IPA un sulīgi Sour tipa ali. Alus plauktus regulāri papildina arī jaunas un sezonālas garšas.

Alus darītavas apmeklējums būs interesants arī bērniem, jo darītavā bez alkoholiskiem dzērieniem tiek ražotas arī limonādes no vietējo saimniecību ogām un augļiem. Limonādes ir bez pievienotiem konservantiem un aromatizētājiem, ļaujot baudīt arī dabīgus un veselīgus bezalkoholiskos dzērienus.

Alus darītavā ir iespējamas grupu degustācijas un ekskursija ražotnē.

Kontakti

Kaļķu iela 14, Kuldīga
(+371) 28808233
FB: Dunabrewery

Darba laiks

Maijs – septembris
P. – C. 10:00 – 19:00
Pk., S. 10:00 – 22:00
Sv. 10:00 – 19:00

Oktobris – aprīlis
P. – C. 10:00 – 17:00
Pk. – Sv. 12:00 – 19:00

Saziņas valodas

LV, RU, EN

Saistītie objekti

a