Meistarklases, rituāli un nodarbības individuāli vai grupās par savu Spēku un augu Spēku.

Dabas Sajūta no Latvijas augiem, kas auguši Kuldīgas apkārtnē (Ventas senlejas pļavās, mežos, upē, upes krastos un ainavu dārzos pie privātmājām) gatavo smaržīgus hidrolātus. Augi tiek vākti ar īpašu rūpību un tikai ar rokām, vietās, kur tie pilnībā tīri no jebkādas ķīmijas.

Hidrolāts ir augu produkts, ko iegūst destilējot augus. Destilēšanas procesā caur augiem plūst karsts tvaiks, kurš paņem līdzi ēteriskās eļļas un citus augu ķīmiskos savienojumus, kas ir vieglāki nekā ūdens. Tvaikam kondensējoties, rodas hidrolāts. Tas nesatur alkoholu, konservantus un neko citu kā tikai auga būtību un destilētu ūdeni. Dabas Sajūta hidrolāti netiek tvaicēti, augiem esot ūdens peldē, tāpēc gala produktam nav zāļu tējai raksturīgās smaržas.

Hidrolāts tiek pildīts tumša stikla pudelēs, lai maksimāli ilgi saglabātos tā kvalitāte. Pudeles nav nepieciešams turēt ledusskapī vai kādā īpaši vēsā vietā. Arī esot vienmēr siltā istabas temperatūrā, izsmidzinot, tā iedarbība vienmēr būs atsvaidzinoša kā malks tīra ūdens no avota, kas smaržo pēc auga, kas Tev patīk.

Piedāvājumā:
Sava īpašā augu maisījuma pagatavošana savam iekšējam Spēkam strādājot ar Latvijas augiem un to hidrolātiem.
Kvēpināmo pagatavošana ar ko izsmaržināt sevi, savu mājokli un būt veselākiem, laimīgākiem.
Mandalu veidošana un skrubja veidošana.
Latviski pirts rituāli individuāli vai grupai. Pēršanās ar augu slotām, augu skrubis un medus masāža.
Aromterapija.

Kontakti

No 01.06. līdz 31.08. Pils iela 4a, Kuldīga
No 01.09. līdz 30.05. Baznīcas iela 36, Kuldīga
(+371) 28343369
[email protected]
https://www.dabassajuta.lv/

Saistītie objekti

a