Juvelieris Uldis Melbergs

Juvelieris Uldis Melbergs Kuldīgas vecpilsētā ierīkojis nelielu darbnīcu, kur nodarbojas ar dažādu rotu kalšanu, atjaunošanu un metāla detaļu izgatavošanu. Ēkā jau pirmās Latvijas Republikas laikā jau bijis ierīkots juveliera veikals, tādējādi Uldis Melbergs turpina ēkas puspagraba stāva stāstu arī šodien.

Kā saka pats vecmeistars, viņam lielu prieku sagādā tieši interesentu vēlme izzināt rotu kalšanas procesu, tāpēc Uldis ar prieku piedāvā iespēju iemēģināt roku laimes monētas izkalšanā ar Kuldīgas simbola – Katrīnas attēlu uz vienas puses un latviešu zīmes uz otras monētas puses.

Juvelieris savu darbnīcu ierīkojis pašā vecpilsētas sirdī un to iekārtoji kā nelielu antikvariātu. Jau ienākot darbnīcā, uzreiz ir jūtams vēstures pieskāriens. Pats meistars labi iepazinis un izpētījis savus antīkos priekšmetus un liecības, labprāt pastāstīs to interesanto vēsturi un ceļu līdz juveliera darbnīcai arī citiem interesentiem.

Uldis Melbergs pieņem individuālus pasūtījumus un labprāt piešķir jaunu dzīvi arī seniem dārgmetāliem, ar savām zināšanām un prasmēm daloties arī ar darbnīcas apmeklētājiem.

 

Kontakti

Jelgavas iela 1, Kuldīga
(+371) 29633821

Darba laiks

C., Pk. 09:00 – 13:00, 14:00 – 17:00
S. 09:00 – 14:00

Cenas

Monētas kalšana 1 EUR/personai

Saziņas valodas

LV, RU

Saistītie objekti

a