Dabas galerija ir vieta, kur dabas objekti un parādības mijiedarbojas ar cilvēku, spēlējot dabas mūziku uz emociju stīgām.

Unikāls dizains, kurā apvienojas daba un cilvēks cieņpilnā mijiedarbībā, veidojot cilvēka saikni ar dabu, kas labvēlīgi ietekmē veselību, darbaspējas un mentālo pasauli. Projekts radīts cilvēkiem, kuri meklē dabas klātbūtni un ir gatavi jaunai pieredzei.

Dabas galerijā darbosies ”Nepieradināto naktmītņu” 4. sērija, īpaši radītas instalācijas, kas atspoguļo dabas norises un apstākļus – biofīlijas un instalāciju mākslas apvienots darbs, kas vienlaicīgi izglītos, kā arī dāvās pārsteidzošas emocijas. Dabas galerijā apmeklētāji var baudīt arī kultūras norises, kā, piemēram, laikmetīgo dzeju no kokiem vai īpašā skaņu kalnā apmeklēt muzikālu ”Dabas galerijas” instalāciju performanci – Skaņa 360 grādos.

Galerijas takā atzīmēti arī objekti: kukaiņi, sūnas, zari un citi dzīvās radības vai dabas elementi, kas kopā ar audiālu tekstu, kurā apkopota jaunākā zinātniskā biofīlijas un konkrētā dabas elementa faktoloģija, sniedz papildus priekštatu par dabas norisēm.

Pieejamība: gada siltajos mēnešos.

Darba laiks

Jaunā sezona gaidāma 2024. gadā

Saistītie objekti

a