Pilsētas spēle ”Kuldīgas piedzīvojums”

 

Vai esat gatavi mesties aizraujošā spēlē, lai iepazītu Kuldīgu no skatu punktiem, kuros nenonāksiet klasisko ekskursiju laikā?

Kuldīgas uzņēmums IDEA events piedāvā spēli „Kuldīgas piedzīvojums”, kas ir lieliski piemērota kolektīvu, ģimeņu un draugu saliedēšanai. Tā dažu stundu laikā Jūs izvedīs cauri aizraujošai un piedzīvojumu pilnai pilsētas spēlei, kurā būs jāliek lietā ne vien atjautība un prāts, bet arī pilnā jaudā jāiedarbina komandas gars.

Spēles sākuma punktā katra komanda saņem instrukciju un komandas karti. Meklējot pavedienus un vadoties pēc tiem, nonāksiet dažādās vietās, kurās negaidītos veidos būs paslēptas norādes, kas veidos spēles maršrutu un aizvedīs Jūs līdz pat galapunktam.

Lai tiktu līdz galam, Jums būs jāveic dažādi pārbaudījumi ‒ muzejā jāatrod tur neiederīga lieta, no baznīcas torņa, veroties pāri senajiem dakstiņu jumtiem, jāierauga nākamā norāde, jānofotografējas ar kādu no Kuldīgas slavenajiem kaķiem, jāatrod pilsētas ielās noslēpusies automašīna, kura sargā nākamo norādi, jānonāk Romeo un Džuljetas balkonā, jānoskaidro, kas ir Raiņa Vizbulīte u.c.

Kontakti
Cenas

Grupai no 2 līdz 13 personām (sākot no 100 EUR)

Grupai no 14 līdz 18 personām (sākot no 150 EUR)

19 un vairāk personām (sākot no 8 EUR / personai)

Saistītie objekti

a