Dienas aktivitāte ”Kuldīgas ceļojums”

Kas ir Kuldīgas ceļojums?
Viss, ko vien esat gatavi šeit piedzīvot!

Kuldīga ir ne vien sena un skaista pilsēta, bet arī ļoti aizraujoša. Šeit dzīvo radoši cilvēki, kuriem apvienojoties rodas brīnišķīgi piedzīvojumi. Jums tikai atliek izvēlēties Kuldīgu kā galamērķi, bet par pārējo parūpēsies uzņēmums “IDEA events” – sagatavos Jums pielāgotu programmu, iekļaujot tajā labāko, ko šeit piedzīvot.

Varēsiet izzināt pazemes smilšu alas (alu labirintus), piedzīvot gleznošanas meistarklasi upes krastā, apciemot strausus un kazas, kas draudzīgi sadzīvo saimniecībā, vai viesoties pie vietējiem uzņēmējiem, kuri pastāstīs un parādīs, kā šeit top īpašas lietas.

Kuldīgas ceļojumam ir nebeidzamas iespējas, un IDEA events piedāvā izstrādāt Jums individuālu programmu, kas ļautu iepazīt Kuldīgu tieši jums interesantā veidā. Izvēle paliks Jūsu rokās ‒ varēsiet apvienot pilsētas skaistāko un neierastāko vietu iepazīšanu ar vēstures izzināšanu vai tematiskas ekspedīcijas ar negaidītiem pārsteigumiem. Varēsiet doties vecpilsētas šarmam piemērotā izbraucienā ar restaurētiem retro velosipēdiem, no kuriem katrs ripo ar savu īpašo stāstu, vai vasarā ļauties Ventas plūsmai uz SUP dēļiem.

Ja esat gatavi doties pa upes straumi, vilksiet kājās zābakus un kāpsiet Alekšupītē, lai iepazītu vecpilsētu no tās (neierastiem) skatu punktiem, un, iespējams, pēc piedzīvojumiem pilsētā kādā no lieliskajiem vecpilsētas restorāniem kopā ar šefpavāru pagatavosiet īpašas vakariņas un pēc tām vēl paturpināsiet dienas piedzīvojumu, izspēlējot prāta spēles komandās.

Iespēju ir daudz, bet Jums vairs nav jādomā, tikai jāļaujas un jāpiedzīvo Kuldīga!

Kontakti
Cenas

Cena individuālas programmas organizēšanai atkarīga no personu skaita un programmas apjoma. Piedāvājuma izstrāde bezmaksas. 

Saistītie objekti

a