Beziepakojuma veikals “KUULE “

KUULE ir beziepakojuma veikals pašā Kuldīgas sirdī, kurā satiekas gan pārtikas preces, gan arī rūpes par labsajūtu un skaistumu, saimniecībā noderīgas lietas zaļi domājošiem un praktiskiem cilvēkiem, kā arī idejas svētku dāvanām. Veikals, kurā ir patiešām izmeklēti produkti un atmosfēra, kurā gribas atgriezties.

KUULE ir Kuldīgas odziņa un vērtīgs galamērķis ikvienam, tikpat ļoti kā Ventas rumba un Vecais tilts. Tā ir iespēja noķert pilnīgāku sajūtu par pilsētu, tās ikdienu un mazajiem, šarmantajiem veikaliņiem ar īpašu auru.

Veikalā ir divas zonas, lielākā no tām ir atvēlēta pārtikas precēm, kur atradīsi dažādus Kuldīgas, Kurzemes un arī Latvijas zemnieku un ražotāju sarūpētus labumus.

Iespējams iegādāties preces uz svara, maksājot tikai par saturu, nevis iepakojumu. Tas ļauj veidot pašam savu saldumu izlasi, iesvērt tik cik sirds kāro un nobaudīt daudz vairāk no veikala piedāvātā sortimenta.

Veikalā pieejams plašs saldumu kāsts, Kuldīgas saldējums un atspirdzinošie dzērieni, īpaši izmeklēti uztura bagātinātāji, kā arī bez cukura un bez glutēna sortiments.

Otrā veikala zona ir atvēlēta mājsaimniecībai un skaistumam. No sausajiem šampūniem, deo krēmiem, ķermeņa eļļām līdz pat “Mārītes Zālītes” ārstniecības augu produktiem, kas tiek radīti Kuldīgas novadā un pilnā sortimentā par ražotāja cenām atrodams KUULē.

Veikalā klientiem iespējams vairāk uzzināt par zero waste un less waste konceptu, kā dzīvot sev un dabai draudzīgāk un izvēlēties ilgtspējīgākas alternatīvas.

Veikals atvērts darba laikā bez pieteikuma, taču iespējams iepriekš pieteikt grupas veikala apmeklējumam ar stāstiem, degustācijām un meistarklasēm.

Facebook – zerowastekuule
Instagram – zerowastekuule

 

Kontakti

+371 28895938
Liepājas iela 18 (ieeja no sāna)

 

Darba laiks

P. – Pk. 9:00 – 18:00
S. 10:00-16:00
Sv. SLĒGTS
*Iespējams iepriekš pieteikt grupas veikala apmeklējumam ar stāstiem, degustācijām un meistarklasēm.

Saistītie objekti

a