Jaunumi

Īvandlande

Vieta, kur ģimenēm ar bērniem pavadīt dienu izzinot mākslu, vēsturi, dabu. Iepazīties ar eksotiskiem putniem un trušiem, kā arī vizināties ar bērnu auto.

Maija svētki Kuldīgā

Maija svētku brīvdienas ir īstais laiks, kad atpūsties, aizdomāties par vērtībām un labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni Kuldīgā un apkārtnē.

AICINA KULDĪGĀ APSKATĪT LEDUS SKULPTŪRAS

Šajā romantikas pilnajā mēnesī, aicinām Kuldīgā apskatīt tēlnieka Kārļa Īles veidotās trīs ledus skulptūras, kas rosina aizdomāties par patiesajām vērtībām. Skulptūras papildinātas ar izcilā dzejnieka Imanta Ziedoņa atziņām par skaistākajiem mīlestības un draudzības apliecinājumiem.

Noķer ziemu Kuldīgā

Kad ārā krīt sniegpārslas un logos veidojas ledus puķes, tā vien gribas noķert īsto ziemas sajūtu. Lūk pāris ieteikumi, kā pavadīt laiku ārā un noķert ziemu Kuldīgā!

Piedzīvo Ziemassvētku burvību Kuldīgā!

Aicinām izstaigāt skaisti izrotāto pilsētu, atrast īpaši ierīkotās Adventes piknika pieturas, apskatīt kādu no izstādēm un iegādāties svētku dāvanas “Sapņu namiņā”, “Kuldīgas labumu dāvanu istabā” un veikaliņā “Artava”.

Kuldīga patriotiskās noskaņās

Citviet pilsētā izvietoti svētku dekori, īpašu noskaņu radot diennakts tumšajā laikā, kā arī apskatāmas dažādas ar tautiskumu un patriotismu saistītas izstādes, ekspozīcijas un objekti.

Pasūti līdzi ņemšanai vai ar piegādi Kuldīgā

Mainoties situācijai, neatsakies no saviem iecienītākajiem ēdieniem - pasūti tos līdzi ņemšanai vai ar piegādi uz sev vēlamo adresi.

Skolēnu rudens brīvlaiks Kuldīgas pusē

Kuldīgā un Kuldīgas novadā no 19.līdz 25.oktobrim pieejami vairāki, īpaši skolēnu rudens brīvlaikam sagatavoti, piedāvājumi atpūtai ģimenes lokā.

Idejas brīvā laika pavadīšanai Kuldīgā un apkārtnē

Laikā, kad pulcēties drīkst tikai ģimenes lokā un pavisam nelielās kompānijās, aicinām pavadīt laiku saturīgi, kaut vienatnē izzinot Kuldīgu un apkārtni.

Atklāj Latviju no jauna un ceļo droši!

Lai mazinātu drūzmēšanos populārākajos tūrisma galamērķos, aicinām papildināt redzesloku ar mazāk zināmām takām, lauku un amatnieku sētām, dižkokiem un citām apskates vietām.

Kas jāzina plānojot ceļojumu Baltijas valstīs no 15.maija

Baltijas valstis vienojas savstarpēji atcelt ieceļošanas ierobežojumus un nodrošināt Baltijas valstu iedzīvotāju brīvu pārvietošanos ar sauszemes, jūras vai aviotransportu.

Izveidota industriālā mantojuma tūrisma karte

Izveidota interaktīva karte, kurā atzīmēti Industriālā mantojuma tūrisma objekti Latvijā un Igaunijā, kurus iespējams apmeklēt un uzzināt par to nozīmi un darbības posmiem.

Atklāj interesantus vēsturiskus faktus par simboliem baznīcu torņos Baltijas valstīs

No 29. līdz 31.janvārim Kuldīgā norisināsies partneru tikšanās par pētījumiem un to rezultātu pielietošanu tūrisma maršrutu izveidē projekta “Neformālā pieaugušo...

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.