3D prototipēšanas / kokapstrādes darbnīca

Adatu fabrikas kokapstrādes darbnīca aicina potenciālos apmeklētājus iegrimt aizraujošā 3D prototipēšanas un kokapstrādes pasaulē. Šī darbnīca ir ideāla vieta tēlniekiem, dizaineriem, arhitektiem, skatuves mākslas un kino cilvēkiem, kā arī studentiem un profesionāļiem, kuri vēlas veidot maketus, modeļus vai mākslas darbus. Turklāt iedzīvotājiem un hobija līmeņa amatniekiem šeit ir piedāvāta lieliska iespēja izgatavot mājai noderīgus priekšmetus, piemēram, plauktus, puķu kastes un citus darinājumus.

Kokapstrādes darbnīcā ir pieejami visi nepieciešamie instrumenti, tostarp profesionāli Festool instrumenti zāģēšanai, frēzēšanai, slīpēšanai, tapu iestrādei un montāžai. Darbnīcas vadītājs Māris Saulgriezis būs turpat blakus, lai dalītos ar savu bagāto pieredzi un palīdzētu ikvienam realizēt savas idejas. Viņš ar prieku dalīsies ar zināšanām un parādīs praktiskus darba paņēmienus.

Lai piedalītos darbnīcā, pieteikt savu dalību sūtot e-pastu uz adresi [email protected] vai zvanot uz tālruni +371 25436055

Nāc un iemācies jaunas prasmes, atklāj savu radošumu un izbaudi kokapstrādes mākslu Adatu fabrikas kokapstrādes darbnīcā!

Kontakti

Kalpaka iela 4, Kuldīga
(+371) 25436055
www.adatufabrika.lv

Darba laiks

T. 13:00 – 19:00
P. 14:00 – 19:00

Saistītie objekti

a