Bišu drava “Baļļas”

No 1993.gada, kad uz “Baļļām” tika atvesti pirmie bišu stopi saimnieki Ieva un Helmuts Bergholdi ar mīlestību un rūpēm veidojuši saimniecību, līdz tā izaugusi atpazīstamā zīmolā. Šo gadu laikā bišu saimju skaits izaudzis līdz 500 stropiem, uzceltas saimniecības telpas, atvērts pašiem savs medus veikals, izveidots interneta veikals, paplašināts preču sortiments, izveidota galdniecība koka inventāra ražošanai un nodrošināta iespēja iegādāties produktus ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā.

Baļļu medus ir pašu saimnieku rokām ievākts, apstrādāts, fasēts un tirgots! Ar uzmanību, cieņu pret dabu un nerimstošu vēlmi nodrošināt augstāko kvalitāti, tiek piedāvāti vidēji 7 dažādas monoflorā medus šķirnes, ziedputekšņi, bišu maize, propoliss un unikāli – veselības pilni medus kārumi, kas neatstās vienaldzīgu…

Interesanti, ka lai saražotu vien 450 gramu medus, jeb neliela burciņa, bitēm ir jāsavāc medus no apmēram 2 miljoniem ziedu.

Zemnieku saimniecība “Baļļas” interesentiem piedāvā iespēju ielūkoties bišu dzīvē un uzzināt daudz jauna par šiem apbrīnojamajiem un rosīgajiem kukainīšiem. Apmeklētājiem būs iespēja nogaršot daudzveidīgos bišu produktus, kā arī tos uz vietas iegādāties.
Ekskursijas notiek zinoša gida pavadībā, nodrošinot aizsargtērpus.
Bērnu grupām piedāvājam izzinošu ekskursiju dravā, jautras atrakcijas un radošās darbnīcas, piknika vietu pie ugunskura (sākot no 12 dalībniekiem).

Ja vēlies apgūt biškopību – piesakies apmācībām!

Gids
Kontakti

“Baļļas”, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads
(+371) 29376385, 26044382
https://www.medusballa.lv/
FB: medusballa

Darba laiks

P. – Pk. 9:00 – 17:00
S., Sv. –

Apmeklējumu, lūgums, iepriekš pieteikt.

Cenas

Ekskursija 4 EUR/personai
(minimālais grupas lielums – 5 cilvēki)

Saziņas valodas

LV, RU, EN

Saistītie objekti

a