Briežu dārzs “Mazsālijas”

„Mazsālijās” īpaši padomāts par bērnu labsajūtu un jautrām izklaidēm. Bērni un vecāki vienmēr priecājas, ieraugot mazos briedīšus. Liels piedzīvojums ikvienam ir briežu barošana, kā arī ciemošanās pie mežacūkām – Anša un Grietas, kas gluži tāpat kā grāmatas varoņi ir lieli kārumnieki.

Ar prieku tiek uzņemtas arī bērnu grupas (sākot no 15 personām). Katrā gadalaikā šeit var izbaudīt dabas mainīgo burvību, Ežuka Žuka vadībā bērni var aktīvi izkustēties gadalaiku spēlēs, dzīvē izbaudot grāmatiņās „Ainiņas briežu dārzs” aprakstīto, kā arī orientēties un risināt prāta spēles, un baudīt baranku lietu pie Anša un Grietas.

Savukārt radošajās darbnīcās mazie ķipari varēs sevī atklāt mākslinieku talantu, no dabas materiāliem veidojot briežu dārza iemītniekus, vai arī pavāra talantu – ēdienu gatavošanas meistarklasēs.

Katras ekskursijas noslēgumā mazos viesus gaida arī īpašs pārsteigums.

Lai brīnišķīgi pavadītās brīvdienas būtu vēl saldākas, bērniem un vecākiem tiek piedāvāts nobaudīt visgardākās pankūkas ar Omes ievārījumu, kā arī iegādāties mīļus suvenīrus – gardos ābolu čipsus, pašmāju konfektes, kā arī puzles un grāmatiņas – jaukām atmiņām par lieliski pavadīto laiku viesu namā.

Gids
Kontakti

“Mazsālijas”, Snēpeles pagasts, Kuldīgas novads
(+371) 22003744, 29411497
mazsalijas.com
FB: mazsalijas

Darba laiks

Iepriekš piesakoties

Saziņas valodas

LV, RU

Saistītie objekti

a