Maršruti

Kuldīgā un apkārtnē pieejamas dažādas aktīvās atpūtas iespējas – ar kājām, velosipēdiem, laivām, motorolleriem, SUP dēļiem, vienlaicīgi, piedāvājot apskatīt skaistas vietas, interesantus objektus, izmēģināt ko jaunu vai izgaršot vietējās garšas.
Lai nepalaistu garām ko iespaidīgu, piedāvājam izvēlēties kādu no jau sagatavotajiem maršrutiem un doties piedzīvojumā!
Izvēloties maršrutu, aicinām lejupielādēt to savā telefonā, lai pārvietošanās būtu ērtāka, caur aplikāciju Viewranger, vai lejupielādēt karti GPX formātā un atvērt to caur sev tīkamāko aplikāciju. Tādā veidā karte Tev vienmēr būs kabatā un Tu varēsi būt drošs, ka esi uz pareizā ceļa!
Novēlam Tev patīkamu un aizraujošu atpūtu mūsu pusē!

Padures loks

Pa Ventas ielejas klusajiem meža ceļiem līdz Padurei, kas ir rosīgs ciemats ar keramikas darbnīcu “Saules ceplis”, Padures klēti un Padures muižu ar parku.

Lasīt vairāk…

Apkārt Usmas ezeram

Viena diena, viens ezers, trīs novadi – jeb apkārt Usmas ezeram. Tāds varētu būt īsais maršruta apraksts, jo tiešām, izbraucot šo 55 km maršrutu jūs būsiet dienas laikā izbraukuši trim novadiem un apbraukuši…

Lasīt vairāk…

Padures mežu mazais loks

Šis maršruts ir kā radīts garākai pastaigai, izbaudot mieru un klusumu, uzreiz aiz pilsētas robežām. Par pastaigu būs apmierināti gan ogotāji, gan sēņotāji, gan arī aktīvāki bērni un nenogurdināmi mājdzīvnieki.

Lasīt vairāk…

Riežupes mazais loks – Pazust mežos!

Šis 18 km garais maršruts ļaus iepazīt Riežupes dabas parka dabas daudzveidību, garāko pazemes alu labirintu Latvijā, Riežupes ielejas krāšņo ainavu un tik ļoti Latvijas lauku ainavai raksturīgos mežu ceļu līkumus ar bagātīgajām…

Lasīt vairāk…

Strausus lūkoties!

Ļoti ainavisks maršruts, kas izved velobraucējus pa maziem lauku celiņiem gar zivju dīķiem, maziem ezeriņiem, kuros nopeldēties karstā laikā, koptiem lauku īpašumieum un apstrādātiem labības laukiem, gar Pelču un Snēpeles muižām.

Lasīt vairāk…